Hiszpański tłumaczenia

Hiszpański tłumaczenia i tłumaczenie z języka hiszpańskiego

Dlaczego tą stronę nazwaliśmy Hiszpański tłumaczenia – zobacz sam!. Lingua Nova od ponad 30 lat wykonuje profesjonalne tłumaczenie na hiszpańskitłumaczenia z języka hiszpańskiego na niemal wszystkie języki świata. Wykonujemy tłumaczenia pisemne zwykłe i przysięgłe tłumaczenia na język hiszpański oraz tłumaczenia ustne. Współpracujemy z profesjonalnymi tłumaczami każdej branży: ekonomicznej, finansowej, prawnej, medycznej, farmaceutycznej, technicznej i wielu innych. Język hiszpański tłumaczenia wymaga często i realizujemy z od lat z przyjemnością.

hiszpański tłumaczenia i tłumaczenia z języka hiszpańskiego

Jakość przede wszystkim

Każde, zrealizowane przez nas, przysięgłe tłumaczenie na język hiszpański objęte jest dożywotnią gwarancją. Na życzenie Klienta jest też archiwizowane. Przetłumaczone teksty podlegają również procesowi kontroli jakości zgodnemu z najnowszymi wytycznymi norm serii PN-EN ISO 17100.

Wykonane zlecenia dostarczamy zawsze na czas, a koszt dostawy tłumaczonego tekstu w Polsce pozostają po naszej stronie. Obsługujemy zlecenia z całej Polski oraz z zagranicy. Mamy również możliwość dostarczenia przesyłki w ciągu 24 godzin w dowolne miejsce na terenie Unii Europejskiej

Hiszpański tłumaczenia i trochę historii

hiszpański tłumaczenia

Hiszpański tłumaczenia i tłumaczenia z języka hiszpańskiego to jedne z najpopularniejszych haseł wpisywanych w wyszukiwarkę internetową. Tłumaczenia z języka hiszpańskiego to jedne z najczęściej tłumaczonych tekstów na ziemi. Dlaczego? Sprawa jest bardzo prosta ? otóż hiszpański to drugi najpopularniejszy po angielskim język. Posługuje się nim prawie półtora miliarda ludzi.

Jest językiem urzędowym w 20 krajach Europy, Ameryki Południowej i Północnej oraz w Afryce Zachodniej. Prawie 40 milionów Amerykanów dzień w dzień używa go w swoich domach.  Tłumaczenia z języka hiszpańskiego na co dzień wykonywane ? oczywiście oprócz naszej firmy są również w takich organizacjach jak: Unia Europejska, Unia Afrykańska, OPA, ONZ, NAFTA, Unicef, FIFA, UEFA, Interpol, Europol, Światowa Organizacja Handlu i wielu innych, bowiem jest to jeden z języków urzędowych tych ale też wielu innych organizacji. Hiszpański jest również trzecim po angielskim i chińskim językiem wykorzystywanym przez internautów.

Hiszpański tłumaczenia, tłumaczenie na hiszpański i tłumaczenie z języka hiszpańskiego wykonywane przysięgłe

Tłumaczenia z języka hiszpańskiego i tłumaczenia na język hiszpański przysięgłe noszą niekiedy nazwę: tłumaczenia uwierzytelnione . Toteż w przypadku ważnych dokumentów sądowych, urzędowych, jak również pism od zagranicznych pracodawców, konieczne jest właśnie tłumaczenie przysięgłe. Jedynie wówczas przekłady mają moc prawną i są traktowane jako oficjalne, ale też wiarygodne dokumenty. Dlatego niewątpliwie musi wykonać je licencjonowany tłumacz przysięgły hiszpański, niemiecki, francuski, rosyjski, hiszpański, holenderski, lub inny.

Przysięgłe tłumaczenia na język hiszpański to przede wszystkim dokumenty takie jak:

 1. różnego rodzaju świadectwa, zaświadczenia, jak również akty urodzenia, małżeństwa,
 2. akty zgonów, akty notarialne, dowody rejestracyjne, prawa jazdy oraz również dokumenty własności pojazdu,
 3. akty powołania spółki, apostille notarialne, świadectwa i certyfikaty, dokumenty rejestracyjne spółki,
 4. dyplomy szkół wyższych i uczelni, zaświadczenia o niekaralności, ale też dokumenty medyczne (zaświadczenia lekarskie, opisy chorób, karty leczenia).

Zapraszamy również do zapoznania się z ciekawymi artykułami na temat tłumaczeń z którymi stykamy się na co dzień:Tłumaczenie dokumentów rejestrowych; pełnomocnictwa; prokury; Tłumaczenie wyników badańKRS; tekstów technicznych. Ponadto Tłumaczenie dokumentów urzędowych;Apostille w tłumaczeniach;Tłumaczenia dla logistyki i dla branży TSL;Tłumaczenia zaświadczenia o niekaralności; Szybkie Tłumaczenia; Ceny tłumaczeń przysięgłych;Tłumaczenie stron internetowych; Tłumaczenie instrukcji obsługi;Profesjonalne biuro tłumaczeń ? tanio nie znaczy dobrze!;Czym dokładnie są językowe tłumaczenia ustne

Tłumaczenie z języka hiszpańskiego

Hiszpański nauka

hiszpański tłumaczenia

Oprócz tłumaczeń z języka hiszpańskiego, jesteśmy również ekspertami w kompleksowej obsłudze językowej firm, instytucji oraz osób indywidualnych. Pracujemy w całej Polsce realizując usługę hiszpański tłumaczenia i ucząc języka hiszpańskiego oraz też innych języków obcych w organizacjach działających w niemalże wszystkich sektorach biznesowych. Przeprowadzamy również audyty językowe, egzaminy i uczymy języków też przez Internet. Nasze motto niezmiennie brzmi: Poznaj języki, zrozum ludzi! Serdecznie zapraszamy!!!

 

Hiszpański  tłumaczenia wykonywane są w kombinacjach z językami:

Angielski Hiszpański  Niemiecki Polski  Rosyjski Chiński

Bezpłatna wycena

  1

  Informacje o tłumaczeniu

  2

  Pliki

  3

  Dane kontaktowe