Francuski tłumaczenia

Francuski tłumaczenia i tłumaczenie z języka francuskiego

Lingua Nova od 1991 roku wykonuje profesjonalne tłumaczenie na francuskitłumaczenia z języka francuskiego na niemal wszystkie języki świata. Wykonujemy tłumaczenia pisemne zwykłe i przysięgłe na język francuski oraz tłumaczenia ustne. Współpracujemy z profesjonalnymi tłumaczami każdej branży: ekonomicznej, finansowej, prawnej, medycznej, farmaceutycznej, technicznej i wielu innych.

Jakość przede wszystkim

Francuski tłumaczenia i tłumaczenie z języka francuskiego

Każde, zrealizowane przez nas tłumaczenie przysięgłe na język francuski i z języka francuskiego, objęte jest dożywotnią gwarancją. Na życzenie Klienta również je archiwzujemy. Przetłumaczone teksty podlegają również procesowi kontroli jakości zgodnemu z najnowszymi wytycznymi norm serii PN-EN ISO 17100.

Wykonane zlecenia dostarczamy zawsze na czas. Natomiast koszty dostawy tłumaczonego tekstu w Polsce pozostają po naszej stronie. Obsługujemy zlecenia z całej Polski, ale też zagranicy. Mamy również możliwość dostarczenia przesyłki w ciągu 24 godzin w dowolne miejsce na terenie Unii Europejskiej.

Francuski tłumaczenia - SEO i trochę historii

francuski tłumaczenia

Francuski tłumaczenia i tłumaczenia z języka francuskiego to jedne z najpopularniejszych haseł wpisywanych w wyszukiwarkę internetową. Na pewno nikogo nie zdziwi fakt, iż język ten to jeden z najbardziej popularnych języków świata. Francja to kraj olbrzymich różnorodności. Znajdziemy w nim ponad 300 gatunków win oraz czterysta produkowanych rodzajów sera. We Francji żyje ponad 67 milionów obywateli. Dodatkowo językiem francuskim posługują się Belgowie( 5 mln), Szwajcarzy(1,5 mln), Kanadyjczycy( 8 mln), Amerykanie ( 2 mln). Ponad 200 mln ludzi na całym świecie używa francuskiego jako języka głównego. Francuski stał się bardzo popularnym językiem kultury oraz światowej dyplomacji. Francuskim jako językiem oficjalnym posługują się takie organizacje międzynarodowe jak: FIFA, NATO, OECD, ONZ, Światowa Organizacja Handlu, Światowa Agencja Antydopingowa, ale też wiele innych.

Francuski tłumaczenia, tłumaczenie na francuski i tłumaczenie z języka francuskiego wykonywane przysięgłe

Tłumaczenia z języka francuskiego i tłumaczenia na język francuski przysięgłe noszą niekiedy nazwę: tłumaczenia uwierzytelnione . W przypadku ważnych dokumentów sądowych, urzędowych, jak również pism od zagranicznych pracodawców, konieczne jest właśnie tłumaczenie przysięgłe. Jedynie wówczas przekłady mają moc prawną i są traktowane jako oficjalne, ale też wiarygodne dokumenty. Dlatego niewątpliwie musi wykonać je licencjonowany tłumacz przysięgły francuski, niemiecki,, rosyjski, hiszpański, holenderski, lub inny.

Przysięgłe tłumaczenia na język francuski  to przede wszystkim dokumenty takie jak:

 1. różnego rodzaju świadectwa, zaświadczenia, a także akty urodzenia, małżeństwa,
 2. akty zgonów, akty notarialne, dowody rejestracyjne, prawa jazdy oraz również dokumenty własności pojazdu,
 3. akty powołania spółki, apostille notarialne, świadectwa i certyfikaty, dokumenty rejestracyjne spółki,
 4. dyplomy szkół wyższych i uczelni, zaświadczenia o niekaralności, ale też dokumenty medyczne (zaświadczenia lekarskie, opisy chorób, karty leczenia).

Zapraszamy również do zapoznania się z ciekawymi artykułami na temat tłumaczeń z którymi stykamy się na co dzień:Tłumaczenie dokumentów rejestrowych; pełnomocnictwa; prokury; Tłumaczenie wyników badań, KRS; Tłumaczenie tekstów technicznych;  dokumentów urzędowych;Apostille w tłumaczeniach;Tłumaczenia dla logistyki i dla branży TSL;Tłumaczenia zaświadczenia o niekaralności; Szybkie Tłumaczenia; Ceny tłumaczeń przysięgłych;Tłumaczenie stron internetowych; instrukcji obsługi;Profesjonalne biuro tłumaczeń ? tanio nie znaczy dobrze!;Czym dokładnie są językowe tłumaczenia ustne

tłumaczenia z języka francuskiego

Francuski nauka

francuski tłumaczenia

Oprócz tłumaczeń z języka francuskiego, jesteśmy także ekspertami w kompleksowej obsłudze językowej firm, instytucji oraz osób indywidualnych. Pracujemy w całej Polsce realizując usługę francuski tłumaczenia i ucząc języka francuskiego oraz innych języków obcych w organizacjach działających w niemalże wszystkich sektorach biznesowych. Przeprowadzamy również audyty językowe, egzaminy i uczymy języków także przez Internet. Nasze motto niezmiennie brzmi: Poznaj języki, zrozum ludzi! Serdecznie zapraszamy!!!

 

Francuski  tłumaczenia wykonywane są w kombinacjach z językami:

Angielski  Hiszpański  Niemiecki Polski  Rosyjski Chiński Inne

Bezpłatna wycena

  1

  JĘZYK

   

  2

  ZAŁĄCZ PLIK


  3

  WYBIERZ (*)

  Tłumaczenie zwykłeTłumaczenie przysięgłeTłumaczenie ustneInne (napisz w Uwagach jakie)

  4

  WYŚLIJ ZAPYTANIE

  (*) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu przedstawienia wyceny tłumaczenia telefonicznie 668 041 698 lub poprzez e-mail

  (*) Akceptuję politykę prywatności