Angielski tłumaczenia

Angielski tłumaczenia i tłumaczenie z języka angielskiego

Lingua Nova od 1991 roku wykonuje profesjonalne tłumaczenie na angielskitłumaczenia z języka angielskiego na niemal wszystkie języki świata. Wykonujemy tłumaczenia pisemne zwykłe i przysięgłe tłumaczenia na język angielski oraz tłumaczenia ustne. Współpracujemy z profesjonalnymi tłumaczami każdej branży: ekonomicznej, finansowej, prawnej, medycznej, farmaceutycznej, technicznej i wielu innych.

Jakość przede wszystkim

tłumaczenia angielski i zwykłe tłumaczenie z języka angielskiego i przysięgłe tłumaczenia na język angielski

Każde, zrealizowane przez nas, przysięgłe tłumaczenie na język angielski objęte jest dożywotnią gwarancją i na życzenie klienta archiwizowane. Przetłumaczone teksty podlegają procesowi kontroli jakości zgodnemu z najnowszymi wytycznymi norm serii PN-EN ISO 17100.

Wykonane zlecenia dostarczamy zawsze na czas, a koszt dostawy tłumaczonego tekstu w Polsce pozostają po naszej stronie. Obsługujemy zlecenia z całej Polski oraz z zagranicy. Mamy również możliwość dostarczenia przesyłki w ciągu 24 godzin w dowolne miejsce na terenie Unii Europejskiej

Lingua Nova liderem Plebiscytu Orły Tłumaczeń

Plebiscyt ORŁY Tłumaczeń powstał w celu wyróżnienia najlepszych firm na rynku- liderów w całej branży. Firm, które wyznaczają kierunek, stawiają na nieustanny rozwój i podnoszenie kwalifikacji. W plebiscycie najważniejsze głosy to te od Klientów, którzy rekomendują uczestników w Internecie. Dziękujemy serdecznie za zaufanie. To dla nas bardzo cenne iż nagrodę otrzymaliśmy dzięki Państwa głosom.

Zarząd i pracownicy firmy Lingua Nova

 

Angielski tłumaczenia - SEO i trochę historii

angielski tłumaczenia

Angielski tłumaczenia i tłumaczenia z języka angielskiego to jedne z najpopularniejszych haseł wpisywanych w wyszukiwarkę internetową ? sprawdźcie Państwo sami. Na pewno nikogo nie zdziwi fakt, iż język ten to jeden z najbardziej popularnych języków świata. Jako język urzędowy, lub półoficjalny, używany jest w ponad 60 krajach i na wszystkich kontynentach. Językowi angielskiemu popularność zapewniła Brytyjska Korona, która w swoich licznych koloniach wprowadzała język w urzędach, a także szkołach, przedszkolach i wszystkich możliwych miejscach użyteczności publicznej.

Australia, Barbados, Fidżi, Filipiny, Nigeria, Nowa Zelandia, Pakistan, Sudan, Stany Zjednoczone. A także: Trinidad i Tobago, Irlandia, Kanada, RPA, Rwanda, Singapur. Są to miejsca, gdzie język angielski  jest językiem powszechnym, lub też często używanym .

Oczywiście język angielski to także Wielka Brytania, gdzie język angielski jest językiem urzędowym. Co ciekawe w kraju tym mamy również drugi język urzędowy jakim jest język walijski. Współczesna angielszczyzna pochodzi w głównej mierze od jednego z dialektów anglosaksońskich, ale ogromny wpływ na jej rozwój miały również inne języki, jak na przykład francuski.  

Angielski tłumaczenia, tłumaczenie na angielski i tłumaczenie z języka angielskiego wykonywane przysięgłe

Angielski tłumaczenia czy tłumaczenia z języka angielskiego czy tłumaczenia na język angielski przysięgłe noszą niekiedy nazwę: tłumaczenia uwierzytelnione . W przypadku ważnych dokumentów sądowych, urzędowych, a także pism od zagranicznych pracodawców, konieczne jest właśnie tłumaczenie przysięgłe. Jedynie wówczas przekłady mają moc prawną i są traktowane jako oficjalne oraz wiarygodne dokumenty. Dlatego niewątpliwie musi wykonać je licencjonowany tłumacz przysięgły angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, hiszpański, holenderski, lub inny.

Przysięgłe tłumaczenia na język angielski to przede wszystkim dokumenty takie jak:

 • różnego rodzaju świadectwa, zaświadczenia, a także akty urodzenia, małżeństwa,
 • akty zgonów, akty notarialne, dowody rejestracyjne, prawa jazdy oraz również dokumenty własności pojazdu,
 • akty powołania spółki, apostille notarialne, świadectwa i certyfikaty, dokumenty rejestracyjne spółki,
 • dyplomy szkół wyższych i uczelni, zaświadczenia o niekaralności, ale też dokumenty medyczne (zaświadczenia lekarskie, opisy chorób, karty leczenia).

Zapraszamy również  do zapoznania się z ciekawymi artykułami na temat tłumaczeń z którymi stykamy się na co dzień:Tłumaczenie dokumentów rejestrowych; pełnomocnictwa; prokury; wyników badań,tłumaczenie KRS; tekstów technicznych; dokumentów urzędowych;Apostille w tłumaczeniach;Tłumaczenia dla logistyki i dla branży TSL;Tłumaczenia zaświadczenia o niekaralności; Szybkie Tłumaczenia; Ceny tłumaczeń przysięgłych;Tłumaczenie stron internetowych; Tłumaczenie instrukcji obsługi;Profesjonalne biuro tłumaczeń ? tanio nie znaczy dobrze!;Czym dokładnie są językowe tłumaczenia ustne

angielski tłumaczenia

Angielski nauka

angielski tłumaczenia

Oprócz tłumaczeń z języka angielskiego, jesteśmy także ekspertami w kompleksowej obsłudze językowej firm, instytucji oraz osób indywidualnych. Pracujemy w całej Polsce realizując usługę angielski tłumaczenia i ucząc języka angielskiego oraz innych języków obcych w organizacjach działających w niemalże wszystkich sektorach biznesowych. Przeprowadzamy również audyty językowe, egzaminy i uczymy języków także przez Internet. Nasze motto niezmiennie brzmi: Poznaj języki, zrozum ludzi! Serdecznie zapraszamy!!!

 

Angielski  tłumaczenia wykonywane są w kombinacjach z językami:

Angielski  Francuski  Hiszpański  Niemiecki Polski  Rosyjski Chiński

Bezpłatna wycena

  1

  Informacje o tłumaczeniu

  2

  Pliki

  3

  Dane kontaktowe