O nas

Tłumaczenie pisemne i ustne

Biuro Tłumaczeń Lingua Nova to firma o zasięgu ogólnopolskim działająca nieprzerwanie od 1991 roku. W naszej działalności koncentrujemy się na dostarczaniu klientom bardzo wysokiej jakości usług tłumaczeniowych i szkoleniowych. Zawsze wykonujemy bezpłatną wycenę i doradzamy. Każde nasze tłumaczenie pisemne i ustne objęte jest dożywotnią gwarancją, a na życzenie klienta archiwizowane jest w bazie tłumaczeń. Wychodzący przekład zawsze podlega starannemu procesowi kontroli jakości, zgodnemu z najnowszymi wytycznymi norm serii  PN-EN ISO 17100. Przetłumaczone teksty dostarczamy zawsze na czas, a koszt dostawy tłumaczenia w Polsce pozostaje po naszej stronie. Chętnie pokazujemy i dzielimy się naszymi referencjami.

BIURO TŁUMACZEŃ LINGUA NOVA - NASZ ZESPÓŁ

Dysponujemy stałym zespołem doświadczonych tłumaczy, koordynatorów oraz weryfikatorów, którzy dbają o wysoką jakość tłumaczeń. Oprócz wykształcenia lingwistycznego osoby te posiadają  również wykształcenie specjalistyczne oraz branżowe. Nasi tłumacze stale podnoszą swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach. Posiadamy swój autorski program rozwojowy dla tłumaczy Akademia Tłumacza. 

Każde tłumaczenie pisemne i ustne realizujemy z największą precyzją i skrupulatnością. Tysiące przetłumaczonych stron, wiele lat doświadczeń, referencje i opinie zadowolonych klientów, to dowody na to, iż jesteśmy przygotowani logistycznie i merytorycznie na wszelkiego rodzaju nowe wyzwania. Podejmujemy je zawsze z wielką przyjemnością, działając uczciwie i rzetelnie.

Na tłumaczeniach nie warto oszczędzać dlaczego? Koniecznie obejrzyj

tłumaczenia pisemne i ustne

Grażyna Szyke
Założyciel Agencji

tłumaczenia pisemne i ustne

Bartosz Szyke

tłumaczenia pisemne i ustne

Barbara Waśkiewicz

tłumaczenia pisemne i ustne

Marzena Retmaniak

BIURO TŁUMACZEŃ LINGUA NOVA - TŁUMACZENIA PISEMNE I USTNE

Nasze biuro tłumaczeń to część Ogólnopolskiej Grupy Językowej Lingua Nova. Działamy na rynku już ponad 30 lat i zebrane przez ten okres doświadczenia pozwalają nam obsługiwać nawet najbardziej wymagające zlecenia. Realizujemy wszelkie tłumaczenia pisemne i ustne. Zajmujemy się także tłumaczeniami przysięgłymi oraz obsługujemy wszystkie języki świata.

Jako biuro tłumaczeń Lingua Nova mieliśmy przyjemność współpracować z Klientami ze wszystkich branż, począwszy od administracji państwowej i samorządowej, poprzez uczelnie wyższe, wydawnictwa literackie, agencje marketingowe, kancelarie prawnicze, kończąc na spółkach zajmujących się energią, w tym także jądrową.

Wyspecjalizowane biuro tłumaczeń

Specjalizujemy się także w obsłudze spółek notowanych na Giełdzie Papierów Finansowych i New Connect. Realizujemy tłumaczenie pisemne i ustne spotkań, dokumentów, raportów okresowych i skonsolidowanych, oraz uchwał. Tłumaczymy również raporty danych niefinansowych oraz obsługujemy w zakresie tłumaczeń wszelkie obowiązki komunikacyjne, wynikające z obecności na parkiecie. Znamy specyfikę firm działających na GPW. Dlatego wiemy, jak ważna jest jakość, terminowość i elastyczność w usługach translacyjnych w tym segmencie. Jako biuro tłumaczeń szczycimy się, że wartości takie jak jakość i terminowość określają naszą pracę. Niewątpliwie potwierdzają to referencje od naszych długoterminowych Klientów.

Tłumaczenia pisemne i ustne w Lingua Nova

Zajmujemy się także wszelkimi profesjonalnymi przekładami na język obcy ? pisemnymi i ustnymi. Oferta dotyczy zarówno tłumaczenia prac oraz dokumentów, jak i wykładów, spotkań biznesowych, ceremonii ślubnych obcokrajowców, stron internetowych, prezentacji i wielu innych opcji.

Kadra Agencji Tłumaczeń Lingua Nova to specjaliści z całego świata. Nasi tłumacze posiadają również wykształcenie sektorowe ? ekonomiczne, księgowe, techniczne, medyczne, prawnicze itp. W rezultacie nasze tłumaczenia pisemne i ustne są nie tylko poprawne językowo, ale także odpowiednio nasycone fachową terminologią.

Tłumacze przysięgli, należący do naszego zespołu, posiadają wszelkie uprawnienia do przekładu i uwierzytelnienia pism procesowych czy urzędowych. Oferujemy również przysięgłe przekłady symultaniczne oraz tłumaczenie pisemne i ustne, zarówno dla osób prywatnych, jak i organów państwowych. W rezultacie oferujemy Państwu tłumaczenia na najwyższym z możliwych poziomów. Angielski, niemiecki, holenderski ? niezależnie od języka oferujemy tłumaczenia pisemne i ustne najlepszej jakości.

Zapraszamy serdecznie! Realizujemy tłumaczenia zdalnie oraz stacjonarnie – koszt dostarczenia tłumaczenia bierzemy zawsze na siebie.

Referencje

Doskonała
Na podstawie 107 opinii
Dr. Waqar Bhutta
Dr. Waqar Bhutta
2024-04-18
Professionally upscale with good team members and prompt translation services at good prices.
Aviv kotola
Aviv kotola
2024-03-11
Very good people, professional and courteous service, very fast, highly recommend, very close to the city center
Jacek Jankowski
Jacek Jankowski
2024-01-05
Wspaniale obsluzony klient. Najlepsza cena z posrod rozmatitych biur tlumaczen. Czasowo i idealnie! Dziekuje
Fromaget Aline
Fromaget Aline
2023-12-29
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Lingua Nova . Kontakt telefoniczny bardzo przyjemny. Tłumaczenie zajęło tylko jeden dzień. Polecam tą firmę.
Karolina Dzierżyńska
Karolina Dzierżyńska
2023-12-14
Super sprawnie i szybko, polecam!
Anna Kushch
Anna Kushch
2023-11-24
Bardzo polecam to miejsce! Świadczą doskonały serwis, a tłumaczenie dokumentów realizują błyskawicznie. Obsługa mailowa stoi na naprawdę wysokim poziomie, co dodatkowo podnosi komfort korzystania z ich usług.
W. WAW.
W. WAW.
2023-10-09
Dziekuje za szybkie zalatwienie sprawy. Pozdrawiam.
Zuzanna Cegiełka
Zuzanna Cegiełka
2023-09-25
Bardzo polecam! Szybka i profesjonalna obsługa. Ekspresowe tłumaczenia.