Tłumaczenia pisemne online

tłumaczenia pisemne

Jako Biuro Tłumaczeń Lingua Nova mamy przyjemność realizować tłumaczenia pisemne online oraz stacjonarne  od 1991 roku. Przygotowujemy dokumenty we wszystkich językach świata niemalże w każdej dziedzinie i na każdym poziomie.

Wykonujemy tłumaczenia pisemne zwykłe i przysięgłe. Współpracujemy z profesjonalnymi tłumaczami każdej branży: ekonomicznej, finansowej, prawnej, medycznej, farmaceutycznej, technicznej i wielu innych.

Zapraszamy do wypełnienia bezpłatnej wyceny dostępnej poniżej ?  1

  JĘZYK

   

  2

  ZAŁĄCZ PLIK


  3

  WYBIERZ (*)

  Tłumaczenie zwykłeTłumaczenie przysięgłeTłumaczenie ustneInne (napisz w Uwagach jakie)

  4

  WYŚLIJ ZAPYTANIE

  (*) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu przedstawienia wyceny tłumaczenia telefonicznie 668 041 698 lub poprzez e-mail

  (*) Akceptuję politykę prywatności

   

   

  Każde nasze tłumaczenie objęte jest dożywotnią gwarancją i na życzenie klienta archiwizowane.  Przetłumaczone teksty podlegają procesowi kontroli jakości zgodnemu z najnowszymi wytycznymi norm serii  PN-EN ISO 17100.

  Wykonane zlecenia dostarczamy zawsze na czas, a koszt dostawy tłumaczonego tekstu w Polsce bierzemy na siebie. Obsługujemy zlecenia z całej Polski oraz z zagranicy.  Mamy możliwości dostarczenia przesyłki w ciągu 24 godzin w dowolne miejsce na terenie Unii Europejskiej.

  W czasach ciągłego pośpiechu i ?różnej jakości?

  Biuro Tłumaczeń Lingua Nova niezmiennie dostarcza najwyższej jakości tłumaczenia, czego świadectwem są doskonałe referencje od naszych Klientów.

  Pracujemy z firmami notowanymi na Giełdzie Papierów Wartościowych oraz na rynku New Connect. Tłumaczymy raporty danych finansowych, niefinansowych, okresowe zestawienia, uchwały Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy oraz wiele innych dokumentów wynikających z obowiązków komunikacyjnych spółek notowanych na GPW.

  Obsługujemy również kancelarie prawne, notarialne i patentowe oraz ambasady i konsulaty.  Mieliśmy i wciąż mamy przyjemność współpracować także z uczelniami wyższymi, w których na bieżąco realizujemy tłumaczenia pisemne i obsługujemy wyspecjalizowane instytuty.

  Przez ponad 30 lat naszej działalności

  Byliśmy świadkami jak zmieniał się rynek, jak percepcja przedsiębiorców ewoluowała z lokalnej na globalną. Z zaciekawieniem i przyjemnością obserwujemy rozwój sektora NGO, prężnie rozwijające się środowisko startupów, growupów oraz działalność wszelkiego rodzaju agencji interaktywnych i produkcyjnych. Pracujemy z wieloma organizacjami tego typu, dzięki czemu sami wciąż się rozwijamy.

  Aby dostarczyć profesjonalne tłumaczenia pisemne zwykłe i przysięgłe nie wystarczy już tylko doskonała znajomość  języka obcego. Potrzebujemy również szerokiej wiedzy ogólnej oraz znajomości kontekstu kulturowego i specyfiki danej branży, bądź danej organizacji. Pracując jako tłumacze, musimy wiedzieć jakie procesy zachodzą w firmach o zróżnicowanych strukturach i podmiotach obsługujących rynki zagraniczne, nawet te, które jeszcze niedawno określano mianem ?egzotycznych?.  Dlatego w Biurze Tłumaczeń Lingua Nova działa edukacyjny projekt Akademia Lektora i Tłumacza, gdzie na bieżąco staramy się podnosić kompetencje zawodowe i kulturowe naszej kadry. Pozwala nam to obsługiwać naszych Klientów w pełnym zakresie i dostarczać najwyższej jakości usługi tłumaczeniowe. Nasze tłumaczenia pisemne to niewątpliwie, poparta wieloletnim doświadczeniem, świetna jakość za rozsądną i przystępną cenę.

  Na tłumaczeniach nie  warto i nie można oszczędzać

  Wykonywane tłumaczenia pisemne zwykłe i przysięgłe:

   

  Tłumaczenia pisemne przysięgłe to między innymi:

  Tłumaczenia pisemne przysięgłe i tłumaczenia zwykłe wykonujemy dla branż :

  • Medycznej, Farmaceutycznej, Biotechnologicznej;
  • Finanse, Ekonomia i Bankowość;
  • Technicznej i Przemysłowej;
  • Produkcyjnej;
  • Motoryzacyjnej;
  • Logistyki i szeroko rozumianej branży TSL;
  • Energetycznej i Paliwowej;
  • Sektora It i Telekomunikacji;
  • Usługowej;

  oraz wielu innych:

  Nauka języków/bezpłatny test

  Zapraszamy do nauki języków obcych przez internet.  Posiadamy najróżniejsze rozwiązania do nauki języków obcych od bardzo niedrogich rozwiązań do nauki samodzielnej poprzez naukę języka obcego online z żywym lektorem za pomocą programów Skype, Zoom czy Microsoft  Teams.

  Odwiedź nas Wspólna 41!

  Tłumaczenia

  tłumaczenia pisemne

  ekonomiczne finansowe prawne

  tłumaczenia pisemne

  przekłady branżowe

  tłumaczenia pisemne

  marketingowe reklamowe

  tłumaczenia pisemne

  specjalistyczne techniczne

  tłumaczenia pisemne

  medyczne farmaceutyczne

  tłumaczenia pisemne

  prywatne osobiste

  tłumaczenia pisemne

  strony internetowe

  tłumaczenia pisemne

  dokumenty z nietypowym układem graficznym

  Co nas wyróżnia

  Ekspresowe terminy realizacji ? tłumaczymy bardzo duże ilości dokumentów w krótkim czasie.

  Bezpłatna wycena ? przed wykonaniem tłumaczenia zawsze przygotowujemy bezpłatną wycenę. Sprawdź cenę swojego tłumaczenia.

  Tłumacze specjaliści z każdej dziedziny ? współpracujemy z tłumaczami, którzy oprócz wykształcenia lingwistycznego posiadają wykształcenie specjalistyczne, branżowe.

  Dualna weryfikacja każdego dokumentu ? każde tłumaczenie weryfikuje dwóch niezależnych weryfikatorów.

  Bezpłatna próbka tłumaczenia ? oferujemy możliwość wykonania próbki tłumaczenia w języku angielskim, niemieckim, francuskim i rosyjskim w ilości 1600 znaków (dotyczy zamówień powyżej 10 stron).

  Glosariusz językowy ? dla uporządkowania procesu tłumaczeniowego tworzymy dedykowany spis terminów używanych tylko i wyłącznie w Państwa Firmie.

  Tłumaczenia z zachowaniem nietypowych układów graficznych (tabele, wykresy, ilustracje).

  Dożywotnia gwarancja ? każde tłumaczenie jest objęte gwarancją.

  Całodobowy dostęp do tłumaczeń ? za pomocą dedykowanej platformy E-translate udostępniamy proste i wygodne narzędzie w obsłudze, które pozwala na zlecanie i odbieranie wszystkich tłumaczeń w jednym miejscu 24h/dobę.