Tłumaczenia pisemne

Tłumaczenia pisemne obejmują przygotowanie dokumentów we wszystkich językach świata prawie w każdej dziedzinie i na każdym poziomie. Wykonujemy tłumaczenia pisemne zwykłe i przysięgłe. Współpracujemy  ze specjalistami tłumaczami każdej branży: ekonomicznej, finansowej, prawnej, medycznej, farmaceutycznej, technicznej, marketingowej, reklamowej i wielu innych. Nasze tłumaczenia pisemne to niewątpliwie świetna jakość za rozsądną cenę.

Nauka języków/bezpłatny test

Dodatkową grupą naszych produktów jest nauka języków obcych indywidualnia i grupowa. Oto link do strony z naszymi kursami językowymi https://linguanova.com.pl/

Tłumaczenia

ekonomiczne finansowe prawne

przekłady branżowe

marketingowe reklamowe

specjalistyczne techniczne

medyczne farmaceutyczne

prywatne osobiste

strony internetowe

dokumenty z nietypowym układem graficznym

Co nas wyróżnia

Ekspresowe terminy realizacji – tłumaczymy bardzo duże ilości dokumentów w krótkim czasie.

Bezpłatna wycena – przed wykonaniem tłumaczenia zawsze przygotowujemy bezpłatną wycenę. Sprawdź cenę swojego tłumaczenia.

Tłumacze specjaliści z każdej dziedziny – współpracujemy z tłumaczami, którzy oprócz wykształcenia lingwistycznego posiadają wykształcenie specjalistyczne, branżowe.

Dualna weryfikacja każdego dokumentu – każde tłumaczenie weryfikuje dwóch niezależnych weryfikatorów.

Bezpłatna próbka tłumaczenia – oferujemy możliwość wykonania próbki tłumaczenia w języku angielskim, niemieckim, francuskim i rosyjskim w ilości 1600 znaków (dotyczy zamówień powyżej 10 stron).

Glosariusz językowy – dla uporządkowania procesu tłumaczeniowego tworzymy dedykowany spis terminów używanych tylko i wyłącznie w Państwa Firmie.

Tłumaczenia z zachowaniem nietypowych układów graficznych (tabele, wykresy, ilustracje).

Dożywotnia gwarancja – każde tłumaczenie jest objęte gwarancją.

Całodobowy dostęp do tłumaczeń – za pomocą dedykowanej platformy E-translate udostępniamy proste i wygodne narzędzie w obsłudze, które pozwala na zlecanie i odbieranie wszystkich tłumaczeń w jednym miejscu 24h/dobę.