Niemiecki tłumaczenia

Niemiecki tłumaczenia, tłumaczenia na niemiecki, tłumaczenia z języka niemieckiego to jedno i to samo. Lingua Nova już ponad 30 lat dokonuje profesjonalnych przekładów  na niemal wszystkie języki świata. Wykonujemy zwykłe i przysięgłe tłumaczenie z języka niemieckiego. Zarówno pisemne, jak i ustne. Współpracujemy z profesjonalnymi tłumaczami języka niemieckiego każdej branży: ekonomicznej, finansowej, prawnej, medycznej, farmaceutycznej, technicznej i wielu innych. Zlecenia pod nazwą „niemiecki tłumaczenia" to nasza codzienność od wielu lat.

Jakość, jakość i jeszcze raz jakość – przysięgłe tłumaczenia z języka niemieckiego szyte na miarę

Każde nasze tłumaczenie objęte jest dożywotnią gwarancją i na życzenie klienta archiwizowane.  Przetłumaczone teksty podlegają procesowi kontroli jakości zgodnemu z najnowszymi wytycznymi norm serii PN-EN ISO 17100.

Wykonane zlecenia dostarczamy zawsze na czas, a koszt dostawy tłumaczonego tekstu w Polsce pozostaje po naszej stronie. Obsługujemy zlecenia z całej Polski oraz z zagranicy. Mamy również możliwości dostarczenia przesyłki w ciągu 24 godzin w dowolne miejsce na terenie Unii Europejskiej.

niemiecki tłumaczenia

Przysięgłe tłumaczenie z języka niemieckiego, bądź "niemiecki tłumaczenia" - trochę historii i SEO

niemiecki tłumaczenia

Niemiecki tłumaczenia to popularne hasło wpisywane w wyszukiwarkę internetową ? zachęcamy do poszukiwań. Przysięgłe tłumaczenie z języka niemieckiego to po niemiecku: vereidigter Übersetzungen aus dem Deutschen. Język niemiecki to po prostu ?Deutsch?. Posługuje się nim około 200 milionów ludzi na całym świecie. Jest językiem ojczystym dla Niemców, Austriaków, Luksemburczyków, a także około 65% Szwajcarów. Niemieckie społeczności występują również w Argentynie, Australii, Brazylii, Czechach, Chile, Kanadzie, Francji, Hiszpanii, Holandii, Południowej Afryce, Rumunii, Stanach Zjednoczonych.

Język niemiecki w Afryce i Stanach Zjednoczonych

Co ciekawe przysięgłe tłumaczenie z języka niemieckiego przyda się również w Namibii, gdzie język niemiecki ma status języka narodowego, a w przeszłości był językiem urzędowym. Dziś w Namibii ok. 2% społeczeństwa jest pochodzenia niemieckiego . Po otwarciu granic w roku 1990 wielu Niemców z byłej NRD przeniosło się na tereny  tego państwa. Większość osób niemieckojęzycznych zamieszkuje stolicę, Windhuk, a także Swakopmund i Lüderitz, gdzie niemiecki styl architektoniczny jest łatwo dostrzegalny.

 

Mało brakowało, a zwykłe i przysięgłe tłumaczenia z języka niemieckiego i odwrotnie na dobre zagościłyby w kulturze amerykańskiej. W roku 1795 Kongres Amerykański rozważał translację swoich wszystkich ustaw na język niemiecki( Legenda Muhlenberga). Głosowanie jednak przepadło, a rząd amerykański zaoszczędził od tego czasu mnóstwo pieniędzy. Nie każdy również wie, iż język niemiecki brał udział w kształtowaniu się takiego języka jak na przykład jidisz (??????????? ).

Tłumaczenie na niemiecki i tłumaczenie z języka niemieckiego wykonywane przysięgle

Przysięgłe tłumaczenie z języka niemieckiego czasami nosi nazwę: tłumaczenie uwierzytelnione . W przypadku ważnych dokumentów sądowych, urzędowych, a także pism od zagranicznych pracodawców konieczne jest tłumaczenie przysięgłe. Jedynie wtedy przekłady mają moc prawną i są traktowane jako oficjalne i wiarygodne dokumenty, dlatego niewątpliwie musi wykonać je licencjonowany tłumacz przysięgły niemiecki, francuski, rosyjski, hiszpański, holenderski lub inny.

Tłumaczenia na niemiecki przysięgłe to przede wszystkim dokumenty takie jak:

 • różnego rodzaju świadectwa, zaświadczenia, akty urodzenia, małżeństwa,
 • akty zgonów, akty notarialne, dowody rejestracyjne, prawa jazdy, dokumenty własności pojazdu,
 • akty powołania spółki, apostille notarialne, świadectwa i certyfikaty, dokumenty rejestracyjne spółki,
 • dyplomy szkół wyższych i uczelni, zaświadczenia o niekaralności, dokumenty medyczne ( zaświadczenia lekarskie, opisy chorób, karty leczenia)
tłumaczenie z języka niemieckiego

Niemiecki nauka

niemiecki tłumaczenia

Oprócz tłumaczeń z języka niemieckiego jesteśmy również ekspertami w kompleksowej obsłudze językowej firm, instytucji, a także osób indywidualnych. Pracujemy w całej Polsce, ucząc języka niemieckiego, ale też innych języków obcych. Przeprowadzamy audyty językowe, egzaminy – uczymy także przez Internet. Nasze motto niezmiennie brzmi: Poznaj języki! Zrozum ludzi! Serdecznie zapraszamy!!!

 

Niemiecki tłumaczenia wykonywane są w kombinacjach z językami:

Angielski  Francuski  Hiszpański  Polski  Rosyjski Chiński

Bezpłatna wycena

  1

  JĘZYK

   

  2

  ZAŁĄCZ PLIK


  3

  WYBIERZ (*)

  Tłumaczenie zwykłeTłumaczenie przysięgłeTłumaczenie ustneInne (napisz w Uwagach jakie)

  4

  WYŚLIJ ZAPYTANIE

  (*) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu przedstawienia wyceny tłumaczenia telefonicznie 668 041 698 lub poprzez e-mail

  (*) Akceptuję politykę prywatności