Tłumaczenia językowe

Mikołaj Gogol powiedział kiedyś, że „Tłumaczenie powinno przypominać szybę, całkowicie przezroczystą, tak aby czytelnik nie zauważał jej istnienia.”

Tłumaczenia językowe
Tym się właśnie zajmujemy – tłumaczenia językowe realizujemy już od 1991 roku. Nasze biuro tłumaczeń jest otwarte na wszelkie potrzeby klientów i oferuje tłumaczenia językowe na język angielski, ale oczywiście nie tylko.

Dokonujemy przekładów na język: albański, angielski, arabski, białoruski, bułgarski, chiński, chorwacki,duński, estoński, esperanto, hiszpański, francuski, japoński,litewski,  łotewski, niemiecki, portugalski, rosyjski, turecki, ukraiński i wiele innych języków obcych.

Pracownicy naszego biura tłumaczeń to absolwenci filologii z dodatkowym wykształceniem kierunkowym. Dzięki temu posiadamy w swojej kadrze specjalistów z różnych dziedzin. Fachowa terminologia medyczna, farmaceutyczna, marketingowa, ekonomiczna, kosmetyczna czy też techniczna nie stanowi dla nich problemu. Wieloletnie doświadczenie, ciągłe podnoszenie kompetencji  zawodowych oraz kulturowych w naszej wewnętrznej Akademii Tłumacza i Lektora oraz przede wszystkim pasja do pracy powodują, że tłumaczenia językowe opuszczające nasze biuro są najwyższej jakości.

Podejmujemy się przekładu dyplomów, świadectw, pism urzędowych, aktów notarialnych, stron internetowych, materiałów reklamowych, ale nie tylko. Tłumaczymy również scenariusze, teksty branżowe, umowy i raporty. Oferujemy także możliwość wykonania bezpłatnej próbki tłumaczenia (przy zamówieniach powyżej 10 stron). Klient dzięki temu może zweryfikować jakość naszej pracy i zdecydować, czy przekład jest dla niego satysfakcjonujący. Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie przeprowadzić także dodatkową weryfikację przetłumaczonego tekstu.

Każde nasze tłumaczenie objęte jest dożywotnią gwarancją i na życzenie klienta archiwizowane.  Przetłumaczone teksty podlegają procesowi kontroli jakości zgodnemu z najnowszymi wytycznymi norm serii PN-EN 15038 oraz PN-EN ISO 17100. Wykonane zlecenia dostarczamy zawsze na czas, a koszt dostawy tłumaczonego tekstu bierzemy na siebie. Obsługujemy zlecenia z całej Polski oraz z zagranicy.  Mamy możliwości dostarczenia przesyłki w ciągu 24 godzin w dowolne miejsce na terenie Unii Europejskiej

Tłumaczenia językowe

Wbrew pozorom mogą mieć różną formę, w zależności od potrzeb Klienta oraz od okoliczności. Biuro Tłumaczeń Lingua Nova oferuje zarówno przekłady pisemne, elektroniczne, jak i ustne, w tym symultaniczne, realizowane  podczas większych spotkań i konferencji. Pracownicy naszego biura posiadają ponadto uprawnienia do wykonywania wszelkiego rodzaju przekładów przysięgłych z większości języków ze wszystkich grup językowych.

Począwszy od roku 1991, kiedy to założyliśmy nasze biuro, obserwujemy z zaciekawieniem zmiany następujące w świecie i staramy się dostosować naszą ofertę do wymogów rynkowych. Modyfikujemy nasze metody, rozwijamy się i szkolimy, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć profesjonalną usługę dla naszych Klientów. Nie zmienia się natomiast jedna kwestia – tłumaczenia językowe były, są i zawsze będą nasza pasją. Z przyjemnością się nią z Państwem podzielimy.

1

JĘZYK

2

ZAŁĄCZ PLIK


3

WYBIERZ (*)

Tłumaczenie zwykłeTłumaczenie przysięgłeTłumaczenie ustneInne (napisz w Uwagach jakie)

4

WYŚLIJ ZAPYTANIE


(*) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu przedstawienia wyceny tłumaczenia telefonicznie lub poprzez e-mail

(*) Akceptuję politykę prywatności