Tłumaczenia językowe online

Mikołaj Gogol powiedział kiedyś, że „Tłumaczenie językowe powinno przypominać szybę, całkowicie przezroczystą, tak aby czytelnik nie zauważał jej istnienia.”

Tłumaczenia językowe
Tym się właśnie zajmujemy – wykonujemy tłumaczenia językowe stacjonarnie oraz online w  bardzo dobrej jakości, zawsze na czas, bez przerw i potknięć od 1991 roku. Nasze biuro tłumaczeń jest otwarte na wszelkie potrzeby klientów i oferuje tłumaczenia językowe na język angielski, oraz na wiele innych języków z różnych grup językowych.

Dokonujemy przekładów na język: albański, angielski, arabski, białoruski, bułgarski, chiński, chorwacki, duński, estoński, esperanto, hiszpański, francuski, japoński, litewski,  łotewski, niemiecki, portugalski, rosyjski, turecki, ukraiński i wiele innych języków obcych.

Pracownicy naszego biura tłumaczeń to absolwenci filologii z dodatkowym wykształceniem kierunkowym. Dzięki temu posiadamy w swojej kadrze specjalistów z różnych dziedzin. Fachowa terminologia medyczna, farmaceutyczna, marketingowa, ekonomiczna, kosmetyczna czy też techniczna nie stanowi dla nich problemu. Wieloletnie doświadczenie, ciągłe podnoszenie kompetencji  zawodowych oraz kulturowych w naszej wewnętrznej Akademii Tłumacza i Lektora oraz przede wszystkim pasja do pracy powodują, że tłumaczenia językowe wychodzące z naszego biura są najwyższej jakości.

Podejmujemy się przekładu dyplomów, świadectw, pism urzędowych, aktów notarialnych, stron internetowych, materiałów reklamowych, ale nie tylko. Tłumaczymy również scenariusze, teksty branżowe, umowy i raporty.

Przekłady pisemne  i przysięgłe najczęściej wykonujemy dla branż :

 • Medycznej, Farmaceutycznej, Biotechnologicznej,
 • Finansów, Ekonomii i Bankowości,
 • Technicznej i Przemysłowej,
 • Produkcyjnej
 • Motoryzacyjnej
 • Logistyki i szeroko rozumianej branży TSL
 • Energetycznej i Paliwowej
 • Sektora It i Telekomunikacji
 • Usługowej

Oferujemy także możliwość wykonania bezpłatnej próbki tłumaczenia (przy zamówieniach powyżej 10 stron). Klient dzięki temu może zweryfikować jakość naszej pracy i zdecydować, czy przekład jest dla niego satysfakcjonujący. Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie przeprowadzić także dodatkową weryfikację przetłumaczonego tekstu.

Każde nasze tłumaczenie objęte jest dożywotnią gwarancją i na życzenie klienta archiwizowane.  Przetłumaczone teksty podlegają procesowi kontroli jakości zgodnemu z najnowszymi wytycznymi norm serii PN-EN 15038 oraz PN-EN ISO 17100. Wykonane zlecenia dostarczamy zawsze na czas, a koszt dostawy tłumaczonego tekstu bierzemy na siebie. Obsługujemy zlecenia z całej Polski oraz z zagranicy.  Mamy możliwości dostarczenia przesyłki w ciągu 24 godzin w dowolne miejsce na terenie Unii Europejskiej.

Tłumaczenia językowe

Wbrew pozorom mogą mieć różną formę, w zależności od potrzeb Klienta oraz od okoliczności. Biuro Tłumaczeń Lingua Nova oferuje zarówno przekłady pisemne, przysięgłe ( uwierzytelnione), jak i ustne ( lub werbalne), w tym symultaniczne ( kabinowe) realizowane  podczas większych spotkań i konferencji. Nasi tłumacze posiadają  uprawnienia do wykonywania wszelkiego rodzaju przekładów przysięgłych z większości języków, ze wszystkich grup językowych.

Począwszy od roku 1991, kiedy to założyliśmy nasze biuro, obserwujemy z zaciekawieniem zmiany następujące w świecie i staramy się dostosować naszą ofertę do wymogów rynkowych. Modyfikujemy nasze metody, rozwijamy się i szkolimy, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć profesjonalną usługę dla naszych Klientów. Nie zmienia się natomiast jedna kwestia – tłumaczenia językowe były, są i zawsze będą naszą pasją. Z przyjemnością się nią z Państwem dzielimy.

  1

  JĘZYK

  ozdobnik

  2

  ZAŁĄCZ PLIK  3

  WYBIERZ (*)

  Tłumaczenie zwykłeTłumaczenie przysięgłeTłumaczenie ustneInne (napisz w Uwagach jakie)

  4

  WYŚLIJ ZAPYTANIE


  (*) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu przedstawienia wyceny tłumaczenia telefonicznie lub poprzez e-mail

  (*) Akceptuję politykę prywatności