Tłumaczenia językowe online

tłumaczenia językowe online

Mikołaj Gogol powiedział kiedyś, że ?Tłumaczenie językowe powinno przypominać szybę, całkowicie przezroczystą, tak aby czytelnik nie zauważał jej istnienia.?

Tłumaczenia językowe
Tym się właśnie zajmujemy ? wykonujemy tłumaczenia językowe stacjonarnie oraz online w  bardzo dobrej jakości, zawsze na czas, bez przerw i potknięć od 1991 roku. Nasze biuro tłumaczeń jest otwarte na wszelkie potrzeby klientów i oferuje tłumaczenia językowe na język angielski, oraz na wiele innych języków z różnych grup językowych.

Dokonujemy przekładów na język: albański, angielski, arabski, białoruski, bułgarski, chiński, chorwacki, duński, estoński, esperanto, hiszpański, francuski, japoński, litewski,  łotewski, niemiecki, portugalski, rosyjski, turecki, ukraiński i wiele innych języków obcych.

Pracownicy naszego biura tłumaczeń to absolwenci filologii z dodatkowym wykształceniem kierunkowym. Dzięki temu posiadamy w swojej kadrze specjalistów z różnych dziedzin. Fachowa terminologia medyczna, farmaceutyczna, marketingowa, ekonomiczna, kosmetyczna czy też techniczna nie stanowi dla nich problemu. Wieloletnie doświadczenie, ciągłe podnoszenie kompetencji  zawodowych oraz kulturowych w naszej wewnętrznej Akademii Tłumacza i Lektora oraz przede wszystkim pasja do pracy powodują, że tłumaczenia językowe wychodzące z naszego biura są najwyższej jakości.

Podejmujemy się przekładu dyplomów, świadectw, pism urzędowych, aktów notarialnych, stron internetowych, materiałów reklamowych, ale nie tylko. Tłumaczymy również scenariusze, teksty branżowe, umowy i raporty.

Przekłady pisemne  i przysięgłe najczęściej wykonujemy dla branż :

 • Medycznej, Farmaceutycznej, Biotechnologicznej,
 • Finansów, Ekonomii i Bankowości,
 • Technicznej i Przemysłowej,
 • Produkcyjnej
 • Motoryzacyjnej
 • Logistyki i szeroko rozumianej branży TSL
 • Energetycznej i Paliwowej
 • Sektora It i Telekomunikacji
 • Usługowej

Oferujemy także możliwość wykonania bezpłatnej próbki tłumaczenia (przy zamówieniach powyżej 10 stron). Klient dzięki temu może zweryfikować jakość naszej pracy i zdecydować, czy przekład jest dla niego satysfakcjonujący. Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie przeprowadzić także dodatkową weryfikację przetłumaczonego tekstu.

Każde nasze tłumaczenie objęte jest dożywotnią gwarancją i na życzenie klienta archiwizowane.  Przetłumaczone teksty podlegają procesowi kontroli jakości zgodnemu z najnowszymi wytycznymi norm serii PN-EN 15038 oraz PN-EN ISO 17100. Wykonane zlecenia dostarczamy zawsze na czas, a koszt dostawy tłumaczonego tekstu bierzemy na siebie. Obsługujemy zlecenia z całej Polski oraz z zagranicy.  Mamy możliwości dostarczenia przesyłki w ciągu 24 godzin w dowolne miejsce na terenie Unii Europejskiej.

Tłumaczenia językowe

Wbrew pozorom mogą mieć różną formę, w zależności od potrzeb Klienta oraz od okoliczności. Biuro Tłumaczeń Lingua Nova oferuje zarówno przekłady pisemne, przysięgłe ( uwierzytelnione), jak i ustne ( lub werbalne), w tym symultaniczne ( kabinowe) realizowane  podczas większych spotkań i konferencji. Nasi tłumacze posiadają  uprawnienia do wykonywania wszelkiego rodzaju przekładów przysięgłych z większości języków, ze wszystkich grup językowych.

Począwszy od roku 1991, kiedy to założyliśmy nasze biuro, obserwujemy z zaciekawieniem zmiany następujące w świecie i staramy się dostosować naszą ofertę do wymogów rynkowych. Modyfikujemy nasze metody, rozwijamy się i szkolimy, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć profesjonalną usługę dla naszych Klientów. Nie zmienia się natomiast jedna kwestia ? tłumaczenia językowe były, są i zawsze będą naszą pasją. Z przyjemnością się nią z Państwem dzielimy.

  1

  JĘZYK

   

  2

  ZAŁĄCZ PLIK


  3

  WYBIERZ (*)

  Tłumaczenie zwykłeTłumaczenie przysięgłeTłumaczenie ustneInne (napisz w Uwagach jakie)

  4

  WYŚLIJ ZAPYTANIE

  (*) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu przedstawienia wyceny tłumaczenia telefonicznie 668 041 698 lub poprzez e-mail

  (*) Akceptuję politykę prywatności