Tłumaczenia językowe

Znajomość języków obcych jest dziś wymagana w wielu dziedzinach życia. Dlatego nasze biuro tłumaczeń jest otwarte na wszelkie potrzeby klientów i oferuje tłumaczenia językowe na angielski, ale nie tylko. Dokonujemy przekładów na albański, arabski, chiński, francuski, japoński, łotewski, rosyjski, turecki i więcej.

Pracownicy naszego biura tłumaczeń to absolwenci filologii z dodatkowym wykształceniem kierunkowym. Dzięki temu posiadamy w swojej kadrze specjalistów z różnych dziedzin, dla których nie jest problemem fachowa terminologia medyczna, farmaceutyczna, marketingowa, ekonomiczna, kosmetyczna czy też techniczna.

Podejmujemy się przekładu dyplomów, świadectw, pism urzędowych, aktów notarialnych, stron internetowych, materiałów reklamowych i nie tylko. Oferujemy również możliwość wykonania bezpłatnej próbki (przy zamówieniach powyżej 10 stron).

Przekłady mogą mieć różną formę w zależności od potrzeb oraz okoliczności. Oferujemy zarówno pisemne, elektroniczne, jak i ustne przekłady, w tym symultaniczne podczas większych spotkań i konferencji. Pracownicy naszego biura posiadają ponadto uprawnienia do wykonywania wszelkiego rodzaju przekładów przysięgłych z angielskiego oraz innych języków świata.