Tłumaczenia rosyjski online

21 maja 2020
tłumaczenie rosyjski

Tłumaczenia rosyjski online albo, jak kto woli, Переводы с русского языка (Perevody s russkogo jazyka), to w Polsce jedne z najbardziej popularnych tłumaczeń ze wszystkich języków wschodniosłowiańskich. Język rosyjski to język używany przez około 275  – 300 milionów ludzi na świecie. Język ten pojawił się również, co ciekawe, jako pierwszy w transmisji z przestrzeni kosmicznej – tak właśnie – z kosmosu. Jako pierwszy w przestrzeni kosmicznej prowadził bowiem transmisję na żywo w 1961 roku nie kto inny, jak bohater ZSRR – Juriij Gagarin.

Tłumaczenia  rosyjski online w naszej firmie wyceniane są bez wychodzenia z domu. Po wypełnieniu  formularza na stronie https://agencjatlumaczen.com.pl/ szybko prześlemy potrzebną Państwu wycenę. Po jej akceptacji ruszamy z tłumaczeniem. Dokument możemy przekazać Państwu za pomocą poczty elektronicznej lub dostarczyć na nasz koszt za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Tłumaczenia rosyjski

Tłumaczenia z języka rosyjskiego potrzebne są w Rosji, na Białorusi, na Ukrainie, w państwach Azji Środkowej oraz w państwach byłego ZSRR. Językiem rosyjskim posługuje się również kilka milionów imigrantów w USA, Izraelu i Niemczech. Tłumaczenia z języka rosyjskiego usłyszymy również w Organizacji Narodów Zjednoczonych z siedzibą w Nowym Jorku. Język rosyjski jest bowiem jednym z sześciu języków konferencyjnych tej Organizacji.

Tłumaczenie rosyjski online – jak przygotować prostą wycenę

 

  1

  JĘZYK

  ozdobnik

  2

  ZAŁĄCZ PLIK  3

  WYBIERZ (*)

  Tłumaczenie zwykłeTłumaczenie przysięgłeTłumaczenie ustneInne (napisz w Uwagach jakie)

  4

  WYŚLIJ ZAPYTANIE


  (*) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu przedstawienia wyceny tłumaczenia telefonicznie lub poprzez e-mail

  (*) Akceptuję politykę prywatności

   

   

   

  Przed zleceniem tłumaczenia rosyjski online, tak jak pisaliśmy, powinniśmy wiedzieć jak dużo zapłacimy za jego wykonanie. W stworzonym przez nasz zespół formularzu bezpłatnej wyceny wypełniamy tylko podstawowe i potrzebne dane. Wybieramy język, na który chcemy dokonać tłumaczenia, zaznaczamy opcję tłumaczenie zwykłe , przysięgłe lub ustne. Podajemy niezbędne dane takie jak e-mail, telefon oraz zapisujemy ewentualne uwagi. Uwagi są ważne i mogą wpłynąć na wycenę, dlatego warto poświęcić chwilę i wpisać wszystkie nasze oczekiwania. Takimi uwagami są np. termin, w jakim mamy dostarczyć tłumaczenie, zachowanie układu graficznego tłumaczenia, wybór poszczególnych fragmentów tekstów. Należy zaznaczyć niezbędne i wymagane zgody i formularz trafia do automatycznej wyceny. Wszystko  przebiega tak, aby jak najszybciej dostarczyć informację potrzebną Państwu do zlecenia tłumaczenia.

  Tłumaczenie rosyjski online przysięgłe

  Tłumaczenia przysięgłe z rosyjskiego lub na język rosyjski określane są również mianem: tłumaczenia uwierzytelnione.  Ważne dokumenty sądowe, urzędowe, a także pisma od zagranicznych pracodawców, muszą być wykonane jako tłumaczenia przysięgłe.  Jedynie wtedy przekłady mają moc prawną i są traktowane jako oficjalne i wiarygodne dokumenty, dlatego musi je wykonać licencjonowany tłumacz przysięgły,  który posiada uprawnienia nadane przez Ministerstwo Sprawiedliwości, obywatelstwo polskie lub jednego z krajów członkowskich Unii Europejskiej, ma pełną zdolność do czynności prawnych, posiada wykształcenie wyższe, doskonale zna język polski oraz obcy, a także nie był karany.

  Tłumaczenia przysięgłe stacjonarne oraz online wykonujemy w naszym biurze od 1991 roku.  Każde wykonane przez nas tłumaczenie uwierzytelnione podlega kontroli jakości zgodnie z najnowszymi wytycznymi norm serii  PN-EN ISO 17100.

  Prosta płatność za tłumaczenia rosyjski

  Przyjęliśmy zasadę, iż płatności za tłumaczenia z języka rosyjskiego należy uiścić przed otrzymaniem gotowego tłumaczenia. Klienci, którzy mają podpisane z nami umowy o współpracy, mogą dokonywać ich w terminie 14 dni od daty otrzymania faktury. Szybkie narzędzie do dokonania płatności online znajduje się poniżej:

   

    

   Tłumaczenia w przystępnym miejscu w centrum Warszawy

   Biuro tłumaczeń Lingua Nova znajduje się 4 minuty piechotą od stacji Metro Centrum. Ze stacji Warszawa Śródmieście dojdziemy w 7 minut. Od dworca PKP Warszawa Centralna w 12 minut.

   Jeżeli dojeżdżają Państwo do nas komunikacją miejską, to nieopodal znajdują się przystanki tramwajowe (Hoża 04), tramwaje nr 4, 15, 18, 35, 36, jak i autobusowe (Hoża 02) autobus nr 131. Zarówno na ulicy Wspólnej, Marszałkowskiej, jak i Sędziowskiej (na tyłach Sądu Rejonowego) możemy zaparkować również samochód w strefie parkowania miejskiego. Dodatkowo mogą Państwo też skorzystać z parkingu na ulicy Krucza 50.

   Poznaj języki! Zrozum Ludzi!

   Dysponujemy stałym zespołem doświadczonych tłumaczy, koordynatorów, weryfikatorów i lektorów, którzy dbają o wysoką jakość tłumaczeń. Na co dzień większość z nich wykonuje tłumaczenia oraz przeprowadza szkolenia językowe w Warszawie, oraz na terenie całej Polski. Oprócz wykształcenia lingwistycznego osoby te posiadają również wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu tłumaczeń specjalistycznych jak i branżowych.

   Nasze tłumaczenia dostarczamy zawsze na czas, a koszt dostawy przetłumaczonego tekstu w Polsce bierzemy na siebie. Obsługujemy zlecenia z całej Polski oraz z zagranicy.  Mamy możliwości dostarczenia przesyłki w ciągu 24 godzin w dowolne miejsce na terenie Unii Europejskiej.

   Tłumaczenia rosyjski

   Tłumaczenie rosyjski – najczęściej używane – zwroty i wyrażenia

   Привет – Cześć
   Доброе утро – Dzień dobry
   Сегодня – Dzisiaj
   Вчера – Wczoraj
   Завтра – Jutro
   Как тебя зовут? – Jak się nazywasz?
   Меня зовут – Mam na imię
   Я из Польши – Jestem z Polski
   До скорого – Do zobaczenia niebawem
   До свидания – Do widzenia
   Пока – Pa
   Это очень хорошо – To bardzo dobrze
   Это плохо – To źle
   Вы говорите по-английски? – Czy pan mówi po angielsku?
   Погода замечательная – Piękna pogoda
   Погода не очень – Brzydka pogoda
   Очень жарко – Bardzo gorąco
   Холодно – Zimno
   Идёт дождь – Pada deszcz
   Где здесь туалет? – Gdzie jest toaleta?
   Сколько это стоит? – Ile to kosztuje?
   Я не знаю – Nie wiem
   Я не говорю на вашем языке – Nie mówię w pańskim języku
   Извините – Przepraszam
   Не имеет значения – To nie ma znaczenia
   Пожалуйста, говорите медленнее – Proszę mówić wolniej
   Удачи – Powodzenia
   Я люблю тебя – Kocham cię

   Jeśli interesuje Państwa nauka języka rosyjskiego, niemieckiego, angielskiego czy innego języka obcego zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami językowymihttps://linguanova.com.pl/

   Oprócz tłumaczeń z języka rosyjskiego wykonujemy tłumaczenia między innymi na języki:

   arabski, angielski, estoński, niemiecki, francuski, hiszpański, norweski, czeski, szwedzki, ukraiński, litewski czy łotewski.

   Wycena tłumaczenia rosyjski online może być dokonana także poprzez wysłanie tekstu na nasz adres mailowy tłumaczenia@linguanova.com.pl. Jesteśmy dostępni również pod nr telefonu 22-584-10-35  w godz. 8.00-16.00.  Po przedstawieniu oferty i jej akceptacji przez klienta startujemy z tłumaczeniem.