Tłumaczenia online bez wychodzenia z domu

18 kwietnia 2020
Tłumaczenie online

Tłumaczenie online, określane inaczej mianem „tłumaczenie zdalne” to tłumaczenie, którego cały proces, od zlecenia poprzez fizyczne tłumaczenie aż do odbioru dokumentu, może być zlecone bez wychodzenia z domu czy z biura.

Wycena tłumaczenia online

Przed przystąpieniem do tłumaczenia online powinniśmy upewnić się, ile zapłacimy za tego typu tłumaczenie.  Lingua Nova proponuje całkowicie bezpłatną i niezobowiązującą wycenę takiego tłumaczenia.

 

  1

  JĘZYK

  ozdobnik

  2

  ZAŁĄCZ PLIK


  3

  WYBIERZ (*)

  Tłumaczenie zwykłeTłumaczenie przysięgłeTłumaczenie ustneInne (napisz w Uwagach jakie)

  4

  WYŚLIJ ZAPYTANIE


  (*) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu przedstawienia wyceny tłumaczenia telefonicznie lub poprzez e-mail

  (*) Akceptuję politykę prywatności

   

   

  W formularzu tłumaczenie online musimy wypełnić tylko podstawowe i niezbędne do wyceny dane. Wpisujemy z jakiego języka na jaki tłumaczymy, następnie zaznaczamy czy potrzebujemy tłumaczenie zwykłe, przysięgłe, ustne czy inne. Na zakończenie należy wpisać swój e-mail, telefon i uwagi jakie chcielibyśmy uwzględnić. Uwagi to np.: termin wykonania tłumaczenia, zachowanie nietypowego układu graficznego, wybiórcze tłumaczenie tekstu. Na końcu klikamy zgody (wiemy, że to irytujące, ale cóż – przepisy) i wysyłamy formularz do wyceny. Skonstruowaliśmy wszystko tak, aby proces wypełniania takiej wyceny przebiegał jak najszybciej. Oczywiście wycenę tłumaczenia online możemy wykonać również w wyniku wysłania tekstu na adres: tłumaczenia@linguanova.com.pl lub pod nr tel. 22-584-10-35. W takich przypadkach również staramy się wykonać szybką wycenę. Po przedstawieniu oferty i jej przez Państwa akceptacji przystępujemy do tłumaczenia.

  Terminy – warto zaplanować z wyprzedzeniem

  Termin zależy przede wszystkim od ilości stron tekstu i stopnia jego skomplikowania. Małe tłumaczenia z reguły wykonujemy z dnia na dzień, większe teksty – oczywiście dłużej.  Istnieje również możliwość wykonania tłumaczenia w ekspresowym lub superekspresowym tempie, ale wtedy należy liczyć się ze zwiększonym kosztem strony takiego tłumaczenia. Dlatego warto zaplanować tłumaczenie tekstu z dużym wyprzedzeniem, aby nie narażać się na niepotrzebne koszty. Powiedzenie „kiedy zlecający się spieszy, to tłumacz się cieszy” – nie zawsze jest zgodne z prawdą.  Więcej informacji na temat fałszywości takiego stwierdzenia znajdziecie Państwo tutaj.

  Jakość priorytetem tłumaczenia online

  tłumaczenie online - jakość lingua nova

  Tłumaczenie zdalne, po etapie wyceny i przetłumaczenia, musi również przejść proces weryfikacji i kontroli jakości. Jest on zgodny z najnowszymi wytycznymi norm serii PN – EN ISO 17100. Każde takie tłumaczenie obejmujemy dożywotnią gwarancją. Jedynie tłumaczenie online  w trybie superekspress nie jest objęte gwarancją – gdyż z uwagi na szybkość przekładu – niekiedy nie ma fizycznej możliwości jego weryfikacji. Priorytetem jest wtedy szybkość, a jakość schodzi na drugi plan.

  Wysyłka tłumaczenia online

  Po wykonaniu takiego tłumaczenia gotowy tekst wysyłamy drogą elektroniczną w bezpieczny sposób na podany adres e-mail.  Jeśli dokument musi mieć formę papierową, gdyż jest to tradycyjne tłumaczenie przysięgłe, opatrzone pieczęciami, wtedy takie tłumaczenie dostarczamy zawsze na czas, a koszt dostawy tłumaczenia bierzemy na siebie. Mamy możliwość dostarczenia przesyłki w ciągu 24 godzin w dowolne miejsce na terenie Unii Europejskiej.

  Rozliczenie

  Każde tłumaczenie zdalne rozliczamy zaraz po jego wykonaniu. Oczywiście wg wcześniej wykonanej i zaakceptowanej wyceny, o której już pisaliśmy. Wszyscy klienci wykonujący tłumaczenie po raz pierwszy powinni uiścić przedpłatę za wykonane tłumaczenie online przed jego wydaniem.

  Może posłużyć do tego bardzo prosty formularz :

   

    

   Wszyscy stali klienci płacą należność w terminie 14 dni od momentu wystawienia faktury na wskazany rachunek bankowy. Faktury wystawiamy drogą elektroniczną i wysyłamy na dowolny adres mailowy lub na tradycyjny adres pocztowy.

   Pracujemy zdalnie i stacjonarnie zachowując wszystkie standardy bezpieczeństwa. Kontakt – nr tel. 668041698  lub 225841035. Cały proces zlecania tłumaczenia i jego odbioru może zostać przeprowadzony online. Życzymy dużo zdrowia zarówno Państwu, jak i Państwa bliskim.

   e-mail: tlumaczenia@agencjatlumaczen.com.pl

   Szkolenia językowe w trudnych czasach

   Uczymy języków korzystając ze spektrum możliwości, jakie daje nam świat cyfrowy. Dlatego dla wygody naszych Klientów uruchomiliśmy lekcje z serii: nauka angielskiego, niemieckiego czy francuskiego przez popularne komunikatory: Skype, Zoom, Google Hangouts czy Microsoft Teams, e-learning oraz tzw: blended learning. Kompleksowość naszej usługi z pewnością sprosta wymaganiom naszych Klientów podczas organizacji indywidualnych, ale także grupowych szkoleń językowych.