O nas

Tłumaczenia pisemne i ustne

Tłumaczenia pisemne i ustne to główny obszar naszej działalności. Od prawie 30 lat  nieustannie zaspokajamy istniejącą na rynku ogólnopolskim potrzebę wykonania profesjonalnych tłumaczeń pisemnych i ustnych.

NASZ ZESPÓŁ

Dysponujemy zespołem doświadczonych tłumaczy, koordynatorów oraz weryfikatorów, którzy dbają o wysoką jakość tłumaczeń. Współpracujemy z doświadczonymi tłumaczami. Oprócz wykształcenia lingwistycznego posiadają  zarówno wykształcenie specjalistyczne jak i branżowe. Nasi tłumacze stale podnoszą swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach. Posiadamy swój autorski program rozwojowy dla tłumaczy Akademia Tłumacza.

Tysiące przetłumaczonych stron dokumentów oraz zespół zaufanych tłumaczy, weryfikatorów i koordynatorów to dowód na to, że jesteśmy przygotowani logistycznie i merytorycznie na wszelkiego rodzaju wyzwania. Podejmujemy się ich zawsze z wielką przyjemnością.

tłumaczenia pisemne i ustne

Grażyna Szyke
Założyciel Agencji

tłumaczenia pisemne i ustne

Bartosz Szyke

tłumaczenia pisemne i ustne

Barbara Waśkiewicz

tłumaczenia pisemne i ustne

Marzena Retmaniak

BIURO TŁUMACZEŃ LINGUA NOVA

Biuro tłumaczeń językowych to część Ogólnopolskiej Grupy Językowej Lingua Nova. Działamy na rynku już niemalże 30 lat i zebrane przez ten okres doświadczenia pozwalają nam obsługiwać nawet najbardziej wymagające zlecenia. Zajmujemy się zarówno tłumaczeniami przysięgłymi oraz zwykłymi i obsługujemy wszystkie języki świata.

Jako biuro tłumaczeń Lingua Nova mieliśmy przyjemność współpracować z Klientami ze wszystkich branż, począwszy od administracji państwowej i samorządowej, poprzez uczelnie wyższe, wydawnictwa literackie, agencje marketingowe, kancelarie prawnicze, kończąc na spółkach zajmujących się energią, w tym także jądrową.

Specjalizujemy się także w obsłudze spółek notowanych na Giełdzie Papierów Finansowych i New Connect. Realizujemy tłumaczenie dokumentów i raportów okresowych, skonsolidowanych, uchwał. Tłumaczymy również raporty danych niefinansowych oraz obsługujemy w zakresie tłumaczeń wszelkie obowiązki komunikacyjne, wynikające z obecności na parkiecie. Znamy specyfikę firm działających na GPW. Dlatego wiemy, jak ważna jest jakość, terminowość i elastyczność w usługach translacyjnych w tym sektorze. Jako Agencja Tłumaczeń szczycimy się, że te cechy określają naszą pracę. Niewątpliwie potwierdzają to referencje od naszych długoterminowych Klientów.

Zajmujemy się także wszelkimi profesjonalnymi przekładami na język obcy – pisemnymi i symultanicznymi. Oferta dotyczy zarówno tłumaczenia prac oraz dokumentów, jak i wykładów, spotkań biznesowych, ceremonii ślubnych obcokrajowców, stron internetowych, prezentacji i wielu innych opcji, które dokona nasz zdolny tłumacz polsko-angielski.

Kadra Agencji Tłumaczeń Lingua Nova to specjaliści z całego świata. Nasi tłumacze posiadają również wykształcenie branżowe – ekonomiczne, księgowe, techniczne, medyczne, prawnicze itp. W rezultacie nasze przekłady są nie tylko poprawne językowo, ale także odpowiednio nasycone fachową terminologią.

Tłumacze przysięgli, należący do naszego zespołu, posiadają wszelkie uprawnienia do przekładu i uwierzytelnienia pism procesowych czy urzędowych. Oferujemy również przysięgłe przekłady symultaniczne oraz tłumaczenie dokumentów zarówno dla osób prywatnych, jak i organów państwowych. W rezultacie oferujemy Państwu, tłumaczenia na najwyższym z możliwych poziomów jako biuro tłumaczeń. Angielski, niemiecki, holenderski – niezależnie od języka oferujemy tłumaczenia na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do współpracy!

Referencje

„Niejednokrotnie zdarzały się pilne i nieprzewidziane zamówienia z naszej strony, z których Lingua Nova zawsze wywiązywała się z należytą starannością i terminowo. Uważamy Linguę Novę za partnera godnego zaufania i polecenia dla wszystkich tych, którzy cenią fachowość i obsługę klienta opartą o najwyższe standardy.”
Agnieszka Buczyńska
Dyrektor Generalny, Laboratorium Corneal
„Wysoki poziom świadczonych usług jak również fachowość realizacji każdego zlecenia jest godna pochwały.”
Rafał Czyszewski
Velvet Art Sp. z o.o.
„Wszystkie zlecane przez naszą firmę tłumaczenia zostały wykonywane zawsze na czas i z wielką dokładnością. Są to tłumaczenia tekstów specjalistycznych z dziedziny ekonomii, finansów, marketingu i prawa – zwykłe oraz przysięgłe.”
Marek Kłonowski
Dyrektor Zarządzający, Grundig Polska Sp. z o.o.