Tłumaczenia pisemne i ustne

Tłumaczenia pisemne i ustne to główny obszar naszej działalności . Od prawie 30 lat  nieustannie zaspokajamy istniejącą na rynku ogólnopolskim potrzebę wykonania profesjonalnych tłumaczeń pisemnych i ustnych.

NASZ ZESPÓŁ

Dysponujemy zespołem doświadczonych tłumaczy, kordynatorów oraz weryfikatorów, którzy dbają o wysoką jakość tłumaczeń. Współpracujemy z doświadczonymi tłumaczami. Oprócz wykształcenia lingwistycznego posiadają  zarówno wykształcenie specjalistyczne jak i branżowe. Nasi tłumacze stale podnoszą swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach. Posiadamy swój autorski program rozwojowy dla tłumaczy Akademia Tłumacza.

Tysiące przetłumaczonych stron dokumentów oraz zespół zaufanych tłumaczy, weryfikatorów i koordynatorów to dowód na to, że jesteśmy przygotowani logistycznie i merytorycznie na wszelkiego rodzaju wyzwania. Podejmujemy się ich zawsze z wielką przyjemnością.

 

tłumaczenia pisemne i ustne

Referencje

Efekty naszej pracy potwierdzają referencje naszych dotychczasowych Klientów:

„Niejednokrotnie zdarzały się pilne i nieprzewidziane zamówienia z naszej strony, z których Lingua Nova zawsze wywiązywała się z należytą starannością i terminowo. Uważamy Linguę Novę za partnera godnego zaufania i polecenia dla wszystkich tych, którzy cenią fachowość i obsługę klienta opartą o najwyższe standardy.”

Agnieszka Buczyńska

Dyrektor Generalny, Laboratorium Corneal

„Wysoki poziom świadczonych usług jak również fachowość realizacji każdego zlecenia jest godna pochwały.”

Rafał Czyszewski

Velvet Art Sp. z o.o.

„Wszystkie zlecane przez naszą firmę tłumaczenia zostały wykonywane zawsze na czas i z wielką dokładnością. Są to tłumaczenia tekstów specjalistycznych z dziedziny ekonomii, finansów, marketingu i prawa – zwykłe oraz przysięgłe.”

Marek Kłonowski

Dyrektor Zarządzający, Grundig Polska Sp. z o.o.

„Wszelkie powierzone zlecenia realizowane są z należytą starannością oraz z zachowaniem ustalonych terminów, w pełni potwierdzając rzetelność i wiarygodność w zakresie świadczonych usług.”

Piotr Korolko

Kancelaria Prawnicza Piotr Korolko

„Firma Lingua Nova jest […] rzetelnym i terminowym partnerem, a wszystkie usługi nam oferowane […] są zawsze świadczone na wysokim poziomie. Personel firmy jest miły i dobrze wykwalifikowany […} oferowane ceny są bardzo konkurencyjne.”

Joanna Szendzielorz

Prezes, Laboratorium Estetyki L.E.A. Futur Sp. z o.o.

„Z firmą Lingua Nova mieliśmy zaszczyt współpracować przy organizacji 40 Międzynarodowej Konferencji IFTDO, która odbyła się w Warszawie w dniach 8-11 maja 2011. […] ponad 10 Tłumaczy symultanicznych każdego dnia w sposób bardzo profesjonalny i niebudzący zastrzeżeń tłumaczyło dla kilkuset Uczestników Konferencji treść prelekcji i paneli dyskusyjnych. Dziękujemy firmie Lingua Nova za zaangażowanie i doskonałą koordynację pracy Tłumaczy przed i podczas Konferencji. w szczególności chcieliśmy zwrócić swoje podziękowania w stronę Pani Barbary Waśkiewicz, która służyła nam pomocą w każdej sytuacji.”

Monika Nowacka-Sahin

Dyrektor Projektów Edukacyjnych, Nowoczesna Firma S.A.

„Współpracę z Lingua Nova oceniamy bardzo wysoko i możemy ją polecić jako solidnego partnera, wyróżniającego się dużym zaangażowaniem i elastycznością w działaniu oraz przemiłą obsługą.”

Dariusz Okolski

Adwokat/Radca Prawny, OKOLSKI Kancelaria Radcowska

„Pragniemy podkreślić nasze zadowolenie z jakości i terminowości otrzymanych tłumaczeń”.

Zbigniew Orkisz

Wiceprezes Zarządu, PGE Elektra S.A.

„Nasza współpraca obejmuje tłumaczenia tekstów […] głównie w zakresie finansów i ubezpieczeń. […] Firma Lingua Nova jest godna zarekomendowania, ponieważ wszystkie wykonywane tłumaczenia charakteryzuje wysoka jakość i profesjonalizm.”

Sławomir Pękala

Dyrektor Kredyt Menadżer Spółki, Provimi Polska Sp. z o.o.

„Pragniemy wyrazić nasze zadowolenie ze współpracy z firmą Lingua Nova […] Rekomendujemy firmę Lingua Nova jako odpowiedzialnego i wykwalifikowanego partnera dbającego o wysoki poziom obsługi klienta.”

Karina Jakubowska

Office Assistant, Syngenta Crop Protection Sp. z o.o.

„podczas trwającej od roku współpracy firma Lingua Nova przetłumaczyła dla nas setki stron o tematyce dotyczącej budowy lotniska, portów morskich, autostrad, trakcji kolejowych i inne. Zlecone przez nas prace zostały wykonane terminowo, rzetelnie i z dużą znajomością tematu.”

Lope Seco Gonzales

Prezes Zarządu, Sener Sp. z o.o.

„Firma Lingua Nova spełnia wysokie kryteria w zakresie świadczenia kompleksowych usług tłumaczenia: tłumaczenia ustne wymagające specjalistycznej terminologii, kompleksowa obsługa konferencji.”

Anna Piotrowska

Menadżer ds.Marketingu, Chesham Speciality Ingredients Polska Sp. z o.o.

„Oświadczamy, że firma Lingua Nova świadczy usługi na rzecz firmy ERBE Polska Sp. z o.o. w zakresie tłumaczeń specjalistycznych, tj. medycznych tłumaczeń pisemnych – zarówno zwykłych jak i przysięgłych. Z powierzonego zakresu obowiązków wywiązuje się z należytą starannością i w wyznaczonym terminie.”

mgr inż. Janusz Szafraniec

Prezes Zarządu, ERBE Polska Sp. z o.o.

Zaufali nam

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług tłumaczeniowych.

Zapraszamy również na naszą stronę internetową poświęconą organizowanym przez nas szkoleniom językowym
www.linguanova.com.pl

Lingua Nova Sp. z o.o. | ul. Wspólna 41 (p. II), 00-519 Warszawa, woj. mazowieckie | NIP: 5261039423, REGON: 010035982
Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 17.00.
Polityka Prywatności