Sprawdź nas na Facebooku Sprawdź nas na Twitterze Sprawdź nas na Google Plus
Tłumaczenia techniczne Warszawa | Biuro tłumaczeń Lingua Nova
Biuro tłumaczeń Lingua NovaTłumaczenia techniczne

Tłumaczenia techniczne

tłumaczenia technicznetłumaczymy na wszystkie języki świata

Tłumaczenia techniczne to niezwykle ważny aspekt działalności każdego przedsiębiorstwa, które prowadzi swoją działalność na rynkach międzynarodowych. Wiemy, z jakimi sytuacjami mogą spotkać się w codziennej pracy nasi Klienci, dlatego zawsze jesteśmy gotowi dokonać tłumaczeń szybko, rzetelnie i profesjonalnie.


W ramach współpracy z naszą agencją możemy sprawować doraźną bądź kompleksową kontrolę nad aspektami związanymi z tłumaczeniami. Naszą ofertę kierujemy nie tylko do firm, które funkcjonują w Warszawie, ale również do podmiotów z całego kraju, ponieważ świadczymy usługi także w formie elektronicznej.

 
Tłumaczenia techniczne wykonywane przez specjalistów z Lingua Nova to usługa na najwyższym poziomie. Możemy zagwarantować wszystkim Klientom, że każdy z dokumentów traktujemy jako ściśle poufny, a dostęp do ważnych informacji mają jedynie te osoby, które nad nim pracują. Naszym atutem jest również szeroko rozumiana wszechstronność, która oznacza nie tylko dokonanie tłumaczeń z wybranego języka na polski i odwrotnie, ale również tłumaczenia techniczne obejmujące różne dziedziny, takie jak marketing, farmacja czy medycyna. Tłumaczenia techniczne, które świadczymy, dotyczą takich dokumentów jak: instrukcje obsługi, specyfikacje techniczne, opisy produktów, prezentacje firm, opisy linii produkcyjnych, normy, rysunki techniczne, dokumentacja patentowa, certyfikaty oraz atesty.

 
Dla maksymalnej wygody Klienta oferujemy tłumaczenia on-line. Oznacza to, że Warszawa nie jest jedynym miejscem, z którego przyjmujemy zlecenia na tłumaczenia techniczne. Jest to szczególnie ważne, gdy zaskoczy Państwa niespodziewana sytuacja, w której należy szybko przygotować odpowiednie dokumenty. Ze swojej strony gwarantujemy wsparcie na każdym etapie współpracy. Dokumenty odbierzemy, przetłumaczymy i dostarczymy pod wskazany przez Państwa adres. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, biur architektonicznych, firm projektowych, uczelni, zakładów produkcyjnych. Jesteśmy przekonani, że współpraca z naszą agencją będzie dla Państwa satysfakcjonująca, a nasze tłumaczenia pozwolą skutecznie realizować cele biznesowe. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszym biurem tłumaczeń Lingua Nova, które znajduje się w Warszawie.