Sprawdź nas na Facebooku Sprawdź nas na Twitterze Sprawdź nas na Google Plus
Tłumaczenia specjalistyczne i naukowe Warszawa | Biuro tłumaczeń Lingua Nova
Biuro tłumaczeń Lingua NovaTłumaczenia specjalistyczne i naukowe

Tłumaczenia specjalistyczne i naukowe

tłumaczenia naukowe    tłumaczymy na wszystkie języki świata

 

Jeżeli rozważacie Państwo zlecenie tłumaczenia specjalistycznego lub naukowego, polecamy skorzystanie z usług Agencji Tłumaczeń Lingua Nova.

 
Sukcesywnie prowadzimy działalność już od 1991 roku, od samego początku koncentrując się na wysokich standardach. Wykonujemy tłumaczenia we wszystkich językach świata, a kadra wybitnych specjalistów w sposób rzetelny i odpowiedzialny wykonuje swoje zadania. Oferta obejmująca tłumaczenia specjalistyczne skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, biznesowych, jak i instytucji publicznych. Tłumaczenia w naszej firmie realizowane są w sposób profesjonalny, co oznacza, że zanim przekład specjalistyczny trafi bezpośrednio do rąk zleceniodawcy, poddawany jest podwójnej kontroli przez naszych wyspecjalizowanych weryfikatorów.

 

Świadectwem najwyższej jakości jest uzyskany w ubiegłym roku Certyfikat Solidnej Firmy, co tylko potwierdza fakt, że w naszej działalności kładziemy szczególny nacisk na kompetencje i fachowość. Perfekcyjne przekłady branżowe to nasza specjalność. Wykonujemy tłumaczenia naukowe, zapewniając najwyższą jakość przekładu oraz rzetelność. Pragniemy podkreślić, że realizujemy nawet najtrudniejsze tłumaczenia specjalistyczne sprawnie i na wysokim poziomie.

 

Zachęcamy do dokonania wstępnej wyceny za pośrednictwem kalkulatora udostępnionego na stronie serwisu. Przygotowaliśmy wyjątkowo konkurencyjny cennik na świadczone usługi. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań dotyczących tłumaczeń specjalistycznych prosimy o kontakt z naszą agencją. Postaramy się udzielić odpowiedzi w możliwie jak najkrótszym czasie.