Sprawdź nas na Facebooku Sprawdź nas na Twitterze Sprawdź nas na Google Plus
Lista Referencyjna | Biuro tłumaczeń Lingua Nova
Biuro tłumaczeń Lingua NovaLista Referencyjna

Lista Referencyjna

Ponad 20 lat tłumaczymy na najwyższym poziomie. Przez dwie dekady dokonaliśmy przekładu tysięcy stron tekstów biznesowych, dokumentów i korespondencji prywatnej oraz wykonaliśmy setki tłumaczeń ustnych.
Nasze wieloletnie doświadczenie oraz zaawansowane know-how sprawia, że nasze tłumaczenia wyróżniają się doskonałą jakością.

 

Referencje i opinie o nas:

 

„Niejednokrotnie zdarzały się pilne i nie przewidziane zamówienia z naszej strony, z których Lingua Nova zawsze wywiązywała się z należytą starannością i terminowo. Uważamy Linguę Novę za partnera godnego zaufania i polecenia dla wszystkich tych, którzy cenią fachowość i obsługę klienta opartą o najwyższe standardy.”

 

Agnieszka Buczyńska
Dyrektor Generalny
Laboratorium Corneal

 

„Wysoki poziom świadczonych usług jak również fachowość realizacji każdego zlecenia jest godna pochwały.”

 

Rafał Czyszewski
Velvet Art Sp. z o.o.

 

 

„Wszystkie zlecane przez naszą firmę tłumaczenia zostały wykonywane zawsze na czas i z wielką dokładnością. Są to tłumaczenia tekstów specjalistycznych z dziedziny ekonomii, finansow, marketingu i prawa – zwykłe oraz przysięgłe.”

 

Marek Kłonowski
Dyrektor Zarządzający
Grundig Polska Sp. z o.o.

 

„Wszelkie powierzone zlecenia realizowane są z nalezytą starannością oraz z zachowaniem ustalonych terminów, w pełni potwierdzając rzetelność i wiarygodność w zakresie świadczonych usług.”

 

Piotr Korolko
Kancelaria Prawnicza Piotr Korolko

 

„Firma Lingua Nova jest […] rzetelnym i terminowym partnerem, a wszystkie usługi nam oferowane […] są zawsze świadczone na wysokim poziomie. Personel firmy jest miły i dobrze wykwalifikowany […} oferowane ceny są bardzo konkurencyjne.”

 

Joanna Szendzielorz
Prezes
Laboratorium Estetyki L.E.A. Futur Sp. z o.o.

 

„Z firmą Lingua Nova mieliśmy zaszczyt współpracować przy organizacji 40 Międzynarodowej Konferencji IFTDO, która odbyła się w Warszawie w dniach 8-11 maja 2011. […] ponad 10 Tłumaczy symultanicznych każdego dnia w sposób bardzo profesjonalny i niebudzący zastrzeżeń tłumaczyło dla kilkuset Uczestników Konferencji treść prelekcji i paneli dyskusyjnych. Dziękujemy firmie Lingua Nova za zaangażowanie i doskonałą koordynację pracy Tłumaczy przed i podczas Konferencji. w szczególności chcieliśmy zwrócić swoje podziękowania w stronę Pani Barbary Waśkiewicz, która służyła nam pomocą w każdej sytuacji.”

 

Monika Nowacka-Sahin
Dyrektor Projektów Edukacyjnych
i Karolina Skowrońska -Słowikowska
Dział Organizacji
Nowoczesna Firma S.A.

 

„Współpracę z Lingua Nova oceniamy bardzo wysoko i możemy ją polecić jako solidnego partnera, wyróżniającego się dużym zaangażowaniem i elastycznością w działaniu oraz przemiłą obsługą.”

 

Dariusz Okolski
Adwokat/Radca Prawny
OKOLSKI Kancelaria Radcowska

 

„Pragniemy podkreślić nasze zadowolenie z jakości i terminowości otrzymanych tłumaczeń”.

 

Zbigniew Orkisz
Wiceprezes Zarządu
PGE Elektra S.A.

 

„Nasza współpraca obejmuje tłumaczenia tekstów […] głównie w zakresie finansów i ubezpieczeń. […] Firma Lingua Nova jest godna zarekomendowania, ponieważ wszystkie wykonywane tłumaczenia charakteryzuje wysoka jakość i profesjonalizm.”

 

Sławomir Pękala
Dyrektor Kredyt
Menadżer Spółki
Provimi Polska Sp. z o.o.

 

„Pragniemy wyrazić nasze zadowolenie ze współpracy z firmą Lingua Nova […] Rekomendujemy firmę Lingua Nova jako odpowiedzialnego i wykwalifikowanego partnera dbającego o wysoki poziom obsługi klienta.”

 

Karina Jakubowska
Office Assistant
Syngenta Crop Protection Sp. z o.o.

 

„podczas trwającej od roku współpracy firma Lingua Nova przetłumaczyła dla nas setki stron o tematyce dotyczącej budowy lotniska, portów morskich, autostrad, trakcji kolejowych i inne. Zlecone przez nas prace zostały wykonane terminowo, rzetelnie i z dużą znajomością tematu.”

 

Lope Seco Gonzales
Prezes Zarządu
Sener Sp. z o.o.

 

„Firma Lingua Nova spełnia wysokie kryteria w zakresie świadczenia kompleksowych usług tłumaczenia: tłumaczenia ustne wymagające specjalistycznej terminologii, kompleksowa obsługa konferencji.”

 

Anna Piotrowska
Menadżer ds.Marketingu
Chesham Speciality Ingredients Polska Sp. z o.o.

 

„Oświadczamy, że firma Lingua Nova świadczy usługi na rzecz firmy ERBE Polska Sp. z o.o. w zakresie tłumaczeń specjalistycznych, tj. medycznych tłumaczeń pisemnych – zarówno zwykłych jak i przysięgłych. Z powierzonego zakresu obowiązków wywiązuje się z należytą starannością i w wyznaczonym terminie.”

 

mgr inż. Janusz Szafraniec
Prezes Zarządu
ERBE Polska Sp. z o.o.

 

* Na prośbę naszych potencjalnych Klientów, przedstawiamy pokaźny zbiór zebranych do tej pory referencji i podziękowań.