Sprawdź nas na Facebooku Sprawdź nas na Twitterze Sprawdź nas na Google Plus
Dlaczego Lingua Nova | Biuro tłumaczeń Lingua Nova
Biuro tłumaczeń Lingua NovaDlaczego Lingua Nova

Dlaczego Lingua Nova

OK

 

TŁUMACZYMY
PROFESJONALNIE
TERMINOWO
RZETELNIE

OK

 

PODWÓJNA LINGUA
WERYFIKACJA
TEKSTU

OK

 

*GLOSARIUSZE
TERMINY BRANŻOWE
POD LUPĄ

 

*Przy nawiązaniu stałej współpracy z naszym biurem tłumaczeń wykonujemy glosariusze stosowanych w Państwa firmie specjalistycznych terminów branżowych.

 

DOSTĘP DO TŁUMACZEŃ ON-LINE

wszystkie tłumaczenia w jednym miejscu E-TRANSLATE

Na naszej stronie internetowej znajduje się system E-translate  dzięki któremu każdy po zarejestrowaniu się  posiada swoje konto, w którym przechowywane są zlecone tłumaczenia w wersji elektronicznej, dostęp do systemu jest 24h/7 dni w tygodniu. Takie archiwum pozwala na szybkie odnajdywanie  przetłumaczonych dokumentów. Po złożeniu zlecenia w systemie, w ciągu 15 minut otrzymują Państwo drogą mailową bądź telefoniczną informacje dotyczącą wyceny oraz terminu realizacji zlecenia.

 

NIE MASZ KONTA – zarejestruj się E-TRANSLATE ZOBACZ INSTRUKCJĘ rejestracji w E-TRANSLATE KOMIKSOWA HISTORIA Z BIURA TŁUMACZEŃ LINGUA NOVA

 

TŁUMACZE – SPECJALIŚCI | DEDYKOWANI EKSPERCI

Tłumaczenie oddajemy w ręce eksperta specjalizującego się w danej dziedzinie. Standardowo profilujemy nasze usługi biorąc pod uwagę wykształcenie, doświadczenie oraz zainteresowania tłumaczy, dzięki czemu z pełną odpowiedzialnością zapewniamy najwyższy standard usług.

 

NASZA FIRMA W GRONIE NAJBARDZIEJ SOLIDNYCH

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że nasza firma przeszła pomyślnie wieloetapowy proces weryfikacji w wyniku którego w dniu 28.02.2014r. otrzymaliśmy Certyfikat Solidnej Firmy.Certyfikat Solidnej Firmy Program Solidna Firma istnieje od dwunastu lat. Celem programu jest promocja rzetelnych firm, a zarazem poddanie ich weryfikacji i tworzenie bazy godnych zaufania przedsiębiorstw. Przyznanie certyfikatu dowodzi, że wyróżniona firma wprowadza innowacyjne rozwiązania, kieruje się profesjonalizmem, terminowo reguluje wszelkie zobowiązania, wykazuje poszanowanie ekologii i praw konsumenta. Tytuł ten jest też dowodem uznania dla skuteczności działania i wiarygodności gospodarczej uhonorowanej firmy.

 

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE:

dlaczego Agencja Tłumaczeń Lingua Nova

tłumaczenia ustne

zgłoszenie na tłumaczenie ustne

tłumaczenia pisemne

zgłoszenie na tłumaczenie pisemne